Stručni suradnik na recepciji (m/ž)

Split, Croatia

Oglas više nije dostupan.

undefined

Poliklinika Bagatin je vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju u Hrvatskoj s dugogodišnjom tradicijom i iskustvom u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, uz pomoć stručnog i predanog medicinskog osoblja.

U Poliklinici Bagatin njegujemo kulturu učenja i predano radimo na tome da omogućimo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni potencijal. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje se naši zaposlenici mogu razvijati kroz izazove i mogućnosti, ali i razmišljati izvan okvira u dinamičnom i poslovnom okruženju.

Želite li biti dio uspješne priče i s nama ostvariti svoj potencijali prijavite se na oglas i postanite dio našeg tima.

U potrazi smo za Stručnim suradnikom na recepciji (m/ž) na našoj lokaciji u Splitu.

STRUČNA ZNANJA I PREDUVJETI :

  • Prednost obrazovanje i/ili iskustvo iz područja hotelijerstva, prodaje, ugostiteljstva ili rada s klijentima
  • Poznavanje rada na POS uređaju i izdavanja faktura
  • Izvrsno znanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje nekog drugog svjetskog jezika (talijanski, njemački)
  • Napredno korištenje MS Office (posebice Excel), rukovanje s tablet uređajima
  • Analitičnost i organiziranost – potrebno za vođenje baze podataka

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Prijem i ispraćaj klijenata
  • Izdavanje faktura
  • Izvršavanje administrativnih obaveza (održavanje i ažuriranje podataka u CRM sustavu)
  • Provjera i briga oko termina klijenata
  • Pružanje informacije klijentima o svim našim uslugama
  • Vođenje brige o klijentima u čekaonici
  • Vođenje brige o urednosti prostora čekaonice
  • Pomoć doktorima i operaterima u organizaciji posla

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS:

  • Ljubav prema poslu
  • Predanost u radu i proaktivnost
  • Odgovornost
  • Posvećenost detaljima
  • Vrhunske komunikacijske vještine
  • Ljubaznost i susretljivost
  • Razvijene organizacijske sposobnosti

ŠTO NUDIMO:

  • Bagatin Akademija – edukacije o razvoju mekih vještina u radu u timu i s klijentima ali važnih i za osobni razvoj
  • Dodatne edukacije i stručna usavršavanja
  • Izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
  • Benefiti za zaposlenike:
    • Popust na usluge Poliklinike Bagatin
    • Ljetni, božićni i rođendanski pokloni
    • Individualno i timsko nagrađivanje zaposlenika
    • Timska druženja
    • Predani HR tim koji se brine o Vašem rastu i razvoju

PRILOŽITI:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo u kojem nam objašnjavate svoju motivaciju za radom u Poliklinici na odjelu recepcije te zašto se baš Vi prava osoba za nas