Voditelj Poliklinike (m/ž)

Zagreb, Croatia

Oglas više nije dostupan.

undefined

Poliklinika Bagatin je vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju u Hrvatskoj s dugogodišnjom tradicijom i iskustvom u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, uz pomoć stručnog i predanog medicinskog osoblja.

U Poliklinici Bagatin njegujemo kulturu učenja i predano radimo na tome da omogućimo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni potencijal. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje se naši zaposlenici mogu razvijati kroz izazove i mogućnosti, ali i razmišljati izvan okvira u dinamičnom i poslovnom okruženju.

Želite li biti dio uspješne priče i s nama ostvariti svoj potencijali prijavite se na oglas i postanite dio našeg tima.

U potrazi smo za Voditeljem poliklinike (m/ž) za našu lokaciju Green Gold Tower u Zagrebu.

STRUČNA ZNANJA I PREDUVJETI:

  • VSS – područje ekonomije ili turizma
  • Poželjno iskustvo iz hotelijerske industrije i/ili privatne medicinske ustanove
  • Iskustvo u osmišljavanju i provođenju poslovne strategije
  • Poznavanje rada logistike
  • Iskustvo u vođenju ljudi
  • Odlično znanje engleskog jezika; poželjno znanje još jednog svjetskog jezika (talijanski, njemački)
  • Napredno poznavanje MS Office paketa, posebice Excel
  • Napredne komunikacijske vještine
  • Interes za estetsku medicinu, stomatologiju, praćenje novih trendova i tehnologija iz branše

OPIS RADNOG MJESTA:

  • Glavna odgovorna osoba za polikliniku na lokaciji Green Gold Tower
  • Odgovornost za ostvarenje prodajnih ciljeva poliklinike
  • Predlaganje novih usluga i tehnologija
  • Provođenje digitalizacije i noviteta u poslovanju
  • Planiranje strategije u suradnji s Upravom te redovito izvještavanje Uprave
  • Aktivna suradnja s drugim odjelima (marketing, medicinski turizam, ljudski potencijali, logistika, call centar i sl.)
  • Suradnja s odjelom za medicinski turizam za inozemne klijente
  • Dnevno praćenje prometa i popunjenosti rasporeda operatera
  • Osiguravanje kvalitete usluge klijentima u skladu sa standardima Poliklinike Bagatin, ISO standardima, te s GDPR odredbom
  • Promicanje kulture Poliklinike Bagatin

ŠTO NUDIMO:

  • Vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
  • Stimulativna primanja
  • Kontinuiranu stručnu edukaciju (internacionalne i lokalne kongrese) te Bagatin Akademiju
  • Izvrsno radno okruženje u mladom i proaktivnom timu
  • Predani HR tim koji se brine o Vašem rastu i razvoju
  • Popust na usluge Poliklinike Bagatin

PRILOŽITI:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo

undefined