Medicinska sestra/ Dentalni asistent (m/ž)

Zagreb, Hrvatska

Poliklinika Bagatin je vodeća poliklinika za estetsku kirurgiju, stomatologiju i dermatologiju u Hrvatskoj s dugogodišnjom tradicijom i iskustvom u pružanju vrhunskih zdravstvenih i estetskih usluga, uz pomoć stručnog i predanog medicinskog osoblja.

Ponosno njegujemo kulturu učenja te predano radimo na tome da omogućimo svim našim zaposlenicima kontinuirane edukacije i usavršavanja kako bi ostvarili svoj poslovni, ali i osobni potencijal. Cilj nam je stvoriti okruženje gdje se naši zaposlenici mogu razvijati kroz izazove i mogućnosti, ali i razmišljati izvan okvira u dinamičnom i poslovnom okruženju.

Želite li biti dio uspješne priče i s nama ostvariti svoj potencijal, prijavite se na oglas i postanite dio našeg tima.

Zbog širenja i razvoja odjela stomatologije u potrazi smo za kvalitetnom i marljivom osobom za naš tim: dentalnim asistentom (m/ž) ili medicinskom sestrom (m/ž) na odjelu dentala.

STRUČNA ZNANJA I PREDUVJETI:

  • Završena škola za dentalne asistente / medicinske sestre
  • Ovjerena licenca HKDM (Hrvatska komora dentalne medicine)
  • Položen stručni ispit
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva
  • Spretnost i brzina rukovanja instrumentima
  • Znanje, motiviranost za učenje i napredovanje u području struke
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Srednja razina znanja MS Office
  • Ljubaznost i susretljivost

OPIS POSLA:

  • Prijem, priprema i ispraćaj klijenata
  • Priprema i dezinfekcija radnog mjesta
  • Asistencija doktoru dentalne medicine
  • Sterilizacija instrumenata i pribora
  • Provođenje mjera zdravstvene njege sukladno završenoj stručnoj spremi
  • Administrativne obaveze: vođenje medicinske dokumentacije
  • Narudžba medicinskih materijala te provjera stanja skladišta i opreme za pojedine ambulante i rad liječnika

ŠTO OČEKUJEMO OD VAS?

  • Ljubav prema poslu
  • Predanost radu i proaktivnost
  • Timski duh i fleksibilnost
  • Izvrsne organizacijske sposobnosti

ŠTO VAM NUDIMO?

  • Rad u stabilnoj tvrtki, vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje
  • Kontinuiranu stručnu edukaciju i podršku u rastu i razvoju
  • Rad u smjenama, pet dana tjedno
  • Paket pogodnosti za zaposlenike
  • Datum početka rada po dogovoru
  • Benefiti za zaposlenike:
    • Popust na usluge Poliklinike Bagatin
    • Mogućnost korištenja Multisport programa
    • Timska druženja

PRILOŽITI:

  • Životopis
  • Motivacijsko pismo u kojem nam kratko objašnjavate svoju motivaciju za radom u Poliklinici te zašto ste baš Vi prava osoba za nas

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji